Ми працюємо з найкращими,
найкращі працюють з нами!
+38 (044) 369-51-09

Виробники

«Промтехкомплект Україна» активно співпрацює зі світовими виробниками та постачальниками електронних компонентів. Ми працюємо з кращими, кращі працюють з нами!

TE ConnectivityКонцерн TE Connectivity є провідним технологічним лідером швидко зростаючого ринку електронних компонентів в світі, від автомобільної та аерокосмічної до широкосмугового зв'язку, побутової енергетики, аж до важкої промисловості. Основною продукцією Tyco є кабельно-провідникова продукція, пасивні електронні компоненти, включаючи роз'єми і системи засобів підключення, реле, перемикачі, сенсорні екрани, датчики і фільтри. TE Connectivity постійно підвищує свій інженерно-технічний потенціал, роблячи технології передачі даних розумнішими, швидше і краще. В даний час концерн TE Connectivity об'єднує в собі ряд підрозділів, орієнтованих на унікальну розробку і виробництво, таких як Raychem, Deutsch, AMP, CII, Hartman і багато інших.

Esterline-SOURIAU-Web-LogoSouriau розробляє і виробляє продукцію максимальної надійності для несприятливих умов застосування. Продукція Souriau застосовується в аерокосмічній, оборонній, важкої промисловості, залізничному та громадському транспорті, атомної енергетики, нафтохімічної, газової та інших галузях промисловості. Souriau має представництва по всьому світу і виробничі потужності в Європі, США, Японії та Індії. Компанія бере активну участь в охороні навколишнього середовища на своїх промислових площах згідно ISO 14001 та RoHS. З недавнього часу Souriau є частиною групи компаній Esterline.

Esterline_Leach

Компанія Leach визнана передовим виробником електрокоммунікаціонной техніки для аерокосмічного виробництва. Завдяки багаторічному досвіду компанії стала символом високої якості, міжнародного стандарту і сервісу. Сьогодні техніку Leach можна назвати однією з найбільш високоякісних, оцінюючи за критеріями рівня технічної розробки, виробництва і сервісу. За час існування бренду було випущено багато реле, які стали свого роду законодавцями стандартів бортовий техніки.

DRIКомпанія DRI входить в холдинг STPI Group, що має досвід понад 50 років досвіду в області розробки і виробництва реле для застосування в авіакосмічній галузі, оборонної промисловості, суднобудуванні і Ж / Д.

img-70Компанія Goodrich Lighting Systems розробляє, проектує, виготовляє обладнання для літаків, безпілотних літальних апаратів, супутників і військово-морських транспортних засобів. Компанія заснована в 1954 році — продовжує залишатися лідером в області інновацій і технологій LED освітлення для повітряних суден усіх типів.

logo-coboКомпанія з багаторічним досвідом в розробці і випуску освітлювального обладнання для всіх видів морського і наземного транспорту.

Smiths

Група компаній Smiths Connectors є провідним постачальником унікальних і специфічних електрокомпонентов високої надійності з широкою можливістю інтеграції в мікромініатюрних електротехнічні вироби вищого класу. Роз'єми представляються з Hypertac, Hypertornics, Sabritec і IDI брендів, які є однаково застосовні по винятковою продуктивності критично важливих рішень, які вимагають високу технологічність, максимальну якість, мульти-контактного електричного з'єднання для забезпечення надійності та безпеки кінцевого виробу. Smiths Connectors є підрозділом Smiths Interconnect, одного з лідерів в області електронно-технічних, мультірадіочастотних продуктів, які використовуються для з'єднання, захисту і контролю критичних систем бездротових телекомунікацій, аерокосмічній, оборонної та космічної техніки, центрів обробки даних, медичних, залізничних, випробувальних і виробничих ринків.

federal_mogulКомпанія Federal Mogul Systems Protection, є виробником продуктів Bentley-Harris®, зарекомендували в світі себе як одні з кращих і оптимальних рішень для захисту в енергетичній, авіаційній, залізничної та інших галузях промисловості, в тому числі і в космічному застосуванні. Вся продукція проходить жорсткі і специфічні вимоги контролю якості, що беззастережно гарантує високу якість виготовлених компанією плетінок, рукавів, стрічок та інших продуктів комплексної та індивідуального захисту електропроводів і кабельних мереж в цілому від механічних пошкоджень, радіочастотних та електромагнітних завад, тривалого впливу високих і низьких температур , радіаційного випромінювання, хімічних, токсичних та інших згубних впливів. Інноваційний погляд в розробках, сучасні і технологічні, що розташовуються по всьому світу, виробничі майданчики, дозволяють компанії Federal Mogul пропонувати найширший вибір унікальних високотехнологічних продуктів, для забезпечення захисту найбільш відповідальних і ключових вузлів, що застосовуються практично в будь-яких умовах.

GlenairРазместів свої виробничі майданчики по всьому світу американська компанія Glenair покрила величезні